Anasayfa/ Üniversitemiz ile Uluslararası Vizyon Üniversitesi Arasında Akademik İşbirliği Protokolü İmzaladı

İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ VE GOSTİVAR ULUSLARARASI VİZYON ÜNİVERSİTESİ ARASINDA AKADEMİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI


İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Cuma Bayat ve İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mümin Ertürk, karşılıklı görüşmelerde bulunmak, akademik işbirliği imkanlarını araştırmak ve geliştirmek amacıyla, 24-25 Nisan 2016 tarihlerinde Gostivar Uluslararası Vizyon Üniversitesi ile Makedonya'da bir araya geldi. 

 

İstanbul Esenyurt Üniversitesi ve Gostivar Uluslararası Vizyon Üniversitesi, iki üniversitenin karşılıklı yarar ve gelişiminin sağlanması ile beraber, öğrenci ve akademisyen değişim programı ile öğrencilerin eğitim, çalışma ve barınma imkanları konusunda mutabakata vararak gelişimin sağlanması yönünde işbirliğini esas alan çalışmalar düzenledi. 

     


Çalışmaların neticesinde, İstanbul Esenyurt Üniversitesi ile Gostivar Uluslararası Vizyon Üniversitesi arasında, 25 Nisan 2016 tarihinde Vizyon Üniversitesi'nin Senato salonunda akademik işbirliği protokolü imzalandı. Akademik protokolü, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Cuma BAYAT ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Fadıl HOCA imzaladılar.