Anasayfa / Eğitim Öğretim Bilgi Sistemi / Lisans Programları / myo_vtest
İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ
MESLEK YÜKSEKOKULU VİZE SINAV PROGRAMI
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
MYO101 İş Etiği Öğr. Gör. Neşe Birgören 6D3,6D4 09:00-10:00 16 Kasım Pazartesi
BLP105 İşletim Sistemleri Öğr. Gör. Rahime Yılmaz 4D1,4D3 09:00-10:00 17 Kasım Salı
BLP107 Web Tasarımı Öğr. Gör. Nebahat Dağlı 4A1 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
MAT109 Matematik (bil. Prog) Öğr. Gör. Emin Bal 5D4,5D5 09:00-10:00 19 Kasım Perşembe
BLP103 Bilgisayar Donanımı 1 Yrd. Doç. Dr. Sefer Kurnaz 6A1 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
BLP101 Algoritma ve Programlamaya Giriş Yrd. Doç. Dr. Sefer Kurnaz 6A1 09:00-10:00 20 Kasım Cuma
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
BLP205 İnternet Programcılığı - I Öğr. Gör. Emin Bal 5D2 09:00-10:00 16 Kasım Pazartesi
BLP207 Nesneye Dayalı Programlama - II Öğr. Gör. Emin Bal 6D5 09:00-10:00 17 Kasım Salı
BLP209 C Programlama Öğr. Gör. Rahime Yılmaz 4D2 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
BLP203 Görsel Programlama Öğr. Gör. Rahime Yılmaz 4D2 09:00-10:00 19 Kasım Perşembe
BLP201 Bilgisayar Ağ Sistemleri Yrd. Doç. Dr. Sefer Kurnaz 4D3 11:00-12:00 20 Kasım Cuma
DIŞ TİCARET 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
MYO101 İş Etiği Öğr. Gör. Neşe Birgören 6A2 09:00-10:00 16 Kasım Pazartesi
MYO105 Finansal Muhasebe - I Prof. Dr. Muzaffer Civelek 5A2 09:00-10:00 17 Kasım Salı
MAT109 Matematik (işletme-dış tic) Öğr. Gör. Tutku TUNCALI 5A2 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
ISY101 İktisada Giriş Prof. Dr. Mehmet Ali Bilginoğlu 6A2 09:00-10:00 19 Kasım Perşembe
LOJ103 Dış Ticaret İşlemleri Doç. Dr. Mehmet Yazıcı 6D3,6D5 09:00-10:00 20 Kasım Cuma
MYO103 İşletme Bilimine Giriş Öğr. Gör. Metin Kaya 4A1 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
DIŞ TİCARET 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
ISY209 Pazarlama İlkeleri Öğr. Gör. Metin Kaya 5D5 11:00-12:00 16 Kasım Pazartesi
DIT201 Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi Yrd. Doç. Dr. Halil Yolcu 4D1 11:00-12:00 17 Kasım Salı
DIT205 Kambiyo İşlemleri Yrd. Doç. Dr. Halil Yolcu 4D2 15:00-16:00 17 Kasım Salı
DIT207 Gümrük Mevzuatı - II Prof. Dr. Tamer İnal 6D3 15:00-16:00 19 Kasım Perşembe
DIT203 Kaçakçılığın Önlenmesi ve İzlenmesi Doç. Dr. Mehmet Yazıcı 5D2 11:00-12:00 20 Kasım Cuma
DIT209 Uluslararası Ticaret Örgütleri Yrd. Doç. Dr. Gürman Tevfik 7D5 15:00-16:00 20 Kasım Cuma
GRAFİK TASARIM 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
GTP119 Bilgisayar Destekli Tasarım - I(GRF) Öğr. Gör. Özgür Güler 4D1 09:00-10:00 16 Kasım Pazartesi
GTP103 Grafik Tasarım - I Öğr. Gör. Özgür Güler 4D2 09:00-10:00 17 Kasım Salı
GTP109 Grafik Desen Öğr. Gör. Mehmet Emin Karataş 9A1 09:00-12:00 18 Kasım Çarşamba
GTP107 Temel Sanat Eğitimi Öğr. Gör. Mehmet Emin Karataş 9A1 14:00-16:00 18 Kasım Çarşamba
GTP117 Reklam ve Metin Yazarlığı Öğr. Gör. Türkan Aydoğan 7D3,7D4 13:00-14:00 19 Kasım Perşembe
GRAFİK TASARIM 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
GTP201 Ambalaj Tasarımı - I Öğr. Gör. Özgür Güler 6D1 11:00-12:00 16 Kasım Pazartesi
GTP203 İllustrasyon - I Öğr. Gör. Mehmet Emin Karataş 6D3 11:00-12:00 17 Kasım Salı
GTP211 Özgün Baskı Öğr. Gör. Mehmet Emin Karataş 6D3 15:00-16:00 17 Kasım Salı
GTP205 Grafik Tasarım - III Öğr. Gör. Özgür Güler 4D5 11:00-12:00 18 Kasım Çarşamba
GTP209 Dijital Fotoğrafçılık Öğr. Gör. Nebahat Dağlı 6D2 11:00-12:00 19 Kasım Perşembe
GTP207 Yazı ve Tipografi Öğr. Gör. Özgür Güler 4D2 11:00-12:00 20 Kasım Cuma
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
HLK101 Halkla İlişkilere Giriş Öğr. Gör. Meltem Özel 6D4 14:00-15:00 16 Kasım Pazartesi
HLK103 Reklamcılığa ve Tanıtıma Giriş Öğr. Gör. Meltem Özel 6D4 14:00-15:00 17 Kasım Salı
HIT103 İletişime Giriş Öğr. Gör. Türkan Aydoğan 4D4 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
MYO101 İş Etiği Öğr. Gör. Metin Kaya 4D4 13:00-14:00 19 Kasım Perşembe
MYO103 İşletme Bilimine Giriş Öğr. Gör. Metin Kaya 4D4 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
HLK205 Halkla İlişkilerde Metin Yazarlığı Öğr. Gör. Büşra Salman 5D2 15:00-16:00 16 Kasım Pazartesi
HLK209 Halkla İlişkilerde Ölçme Değerlendirme Analizleri Öğr. Gör. Meltem Özel 7D2 11:00-12:00 17 Kasım Salı
HLK203 Reklam ve Tanıtım Kampanyaları Öğr. Gör. Türkan Aydoğan 4D2 11:00-12:00 18 Kasım Çarşamba
GTP209 Dijital Fotoğrafçılık Öğr. Gör. Nebahat Dağlı 6A1 10:00-11:00 19 Kasım Perşembe
HLK211 Haber İçerik ve Söylem Analizi Yrd. Doç. Dr. Cihan Oğuz 6D2 14:00-15:00 20 Kasım Cuma
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
KMY103 Genel Kimya Öğr. Gör. Mehmet C. Doğaroğlu 5A1 09:00-10:00 16 Kasım Pazartesi
ISG103 İş Sağlığı ve İş Güvenliği - I Öğr. Gör. Mehmet C. Doğaroğlu 5A1 11:00-12:00 17 Kasım Salı
MAT109 Matematik (isg- lojistik) Öğr. Gör. Tutku TUNCALI 5A1 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
MYO101 İş Etiği Öğr. Gör. Metin Kaya 4A1 13:00-14:00 19 Kasım Perşembe
ISG107 Makine ve Teçhizat - I Yrd. Doç. Dr. Ali Küçükosmanoğlu 4D4,4D5 09:00-10:00 19 Kasım Perşembe
MYO103 İşletme Bilimine Giriş Öğr. Gör. Metin Kaya 5A1 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
ISG207 İş Yerinde Risk Analizi ve Metodları Öğr. Gör. Ulviye POLAT 6D2 11:00-12:00 16 Kasım Pazartesi
ISG205 İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı - I Yrd. Doç. Dr. Sırrı Düver 7D2 14:00-15:00 16 Kasım Pazartesi
ISG209 Kimyasal Maddeler ve Tehlikeleri Öğr. Gör. Mehmet C. Doğaroğlu 5D2 14:00-15:00 17 Kasım Salı
ISG203 Ergonomi Öğr. Gör. Ulviye POLAT 6D3 11:00-12:00 18 Kasım Çarşamba
ISG211 Meslek Hastalıkları ve İşçi Sağlığı Öğr. Gör. Pelin Sarı 4D2 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
İŞLETME YÖNETİMİ 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
ISG103 İş Sağlığı ve İş Güvenliği -Loj-İşltm. Öğr. Gör. Ulviye POLAT 7A1 13:00-14:00 17 Kasım Salı
MYO105 Finansal Muhasebe - I Prof. Dr. Muzaffer Civelek 4A1 09:00-10:00 17 Kasım Salı
MAT109 Matematik (işletme-dış tic) Öğr. Gör. Tutku TUNCALI 6A2 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
MYO101 İş Etiği Öğr. Gör. Metin Kaya 7A1 13:00-14:00 19 Kasım Perşembe
ISY101 İktisada Giriş Prof. Dr. Mehmet Ali Bilginoğlu 4A1 09:00-10:00 19 Kasım Perşembe
MYO103 İşletme Bilimine Giriş Öğr. Gör. Metin Kaya 6D4 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
İŞLETME YÖNETİMİ 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
ISY209 Pazarlama İlkeleri Öğr. Gör. Metin Kaya 5D5 11:00-12:00 16 Kasım Pazartesi
ISY203 Halkla İlişkiler ve İletişim Öğr. Gör. Türkan Aydoğan 5D2 11:00-12:00 17 Kasım Salı
ISY207 Girişimcilik Yrd. Doç. Dr. Esma Görkem ERSOY 6D2 14:00-15:00 18 Kasım Çarşamba
ISY205 Yönetim ve Organizasyon Öğr. Gör. Ali Ferdi Çağlayan 5D2 14:00-15:00 19 Kasım Perşembe
ISY201 Bilgisayarlı Muhasebe Öğr. Gör. Candan Akbaba 5D2 14:00-15:00 20 Kasım Cuma
LOJİSTİK 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
MYO101 İş Etiği Öğr. Gör. Neşe Birgören 5A2 09:00-10:00 16 Kasım Pazartesi
LOJ101 Lojistiğe Giriş Öğr. Gör. Neşe Birgören 5A2 12:00-13:00 16 Kasım Pazartesi
ISG103 İş Sağlığı ve İş Güvenliği -Loj-İşltm. Öğr. Gör. Ulviye POLAT 7D2,7D3 13:00-14:00 17 Kasım Salı
MAT109 Matematik (isg- lojistik) Öğr. Gör. Tutku TUNCALI 6A1 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
LOJ103 Dış Ticaret İşlemleri Doç. Dr. Mehmet Yazıcı 4A1 09:00-10:00 20 Kasım Cuma
MYO103 İşletme Bilimine Giriş Öğr. Gör. Metin Kaya 6A2 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
LOJİSTİK 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
ISY209 Pazarlama İlkeleri Öğr. Gör. Metin Kaya 5D5 11:00-12:00 16 Kasım Pazartesi
LOJ203 Kombine Taşımacılık Yrd. Doç. Dr. Ruhi Gökmoğol 6D2 11:00-12:00 17 Kasım Salı
LOJ201 Gümrük Mevzuatı Prof. Dr. Tamer İnal 6D2 11:00-12:00 18 Kasım Çarşamba
LOJ205 İşletme Bilgi Sistemleri Öğr. Gör. Rahime Yılmaz 7D2 11:00-12:00 19 Kasım Perşembe
RADYO VE TELEVİZYON PROG. 1. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
RTP103 Prodüksiyon Yrd. Doç. Dr. Cihan Oğuz 7D4 09:00-10:00 16 Kasım Pazartesi
RTP101 Ses ve Görüntü Teknikleri Öğr. Gör. Selin Kiraz 7A1 09:00-10:00 17 Kasım Salı
HIT103 İletişime Giriş Öğr. Gör. Türkan Aydoğan 6D4 09:00-10:00 18 Kasım Çarşamba
GTP209 Dijital Fotoğrafçılık Öğr. Gör. Nebahat Dağlı 6A1 10:00-11:00 19 Kasım Perşembe
MYO103 İşletme Bilimine Giriş Öğr. Gör. Metin Kaya 5A2 13:00-14:00 20 Kasım Cuma
RADYO VE TELEVİZYON PROG. 3. YARIYIL
Ders Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu Sınav Salonu Sınav Saati Sınav Tarihi
RTP213 Senaryo Yazım Teknikleri Öğr. Gör. Büşra Salman 5D2 11:00-12:00 16 Kasım Pazartesi
RTP207 İleri Kurgu - II Öğr. Gör. Selin Kiraz 4D2 11:00-12:00 17 Kasım Salı
RTP211 Video Uygulamaları - I Öğr. Gör. Selin Kiraz 5D2 11:00-12:00 18 Kasım Çarşamba
RTP205 Haber Toplama ve Yazma Yrd. Doç. Dr. Cihan Oğuz 5D2 11:00-12:00 19 Kasım Perşembe
RTP209 Radyoda Program Yapımcılığı Yrd. Doç. Dr. Cihan Oğuz 6D2 11:00-12:00 20 Kasım Cuma