Anasayfa / Eğitim Öğretim Bilgi Sistemi / Lisans Programları / sbf_vtest
             
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ FİNAL PROGRAMI
 
BESLENME VE DİYETETİK 1 .YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
BSD109 Beslenme İlkeleri 16 Kasım 2015 Pazartesi 09:00 12A1-12D5 Yrd.Doç.Dr. Meryem Akhan 2 KİŞİ
FZY103 Fizyoloji 17 Kasım 2015 Salı 09:00 12D2-12D4 Prof.Dr. Sacit Karamürsel Arş.Gör.Begüm Kara +1
SEM101 Seminer 17 Kasım 2015 Salı 14:00 12A1-12D1 Yrd.Doç.Dr. Muhsin Öztürk Arş.Gör.Begüm Kara +1
BSD103 Beslenme ve Diyetetiğe Giriş 18 Kasım 2015 Çarşamba 09:00 14A1-14D1 Yrd.Doç.Dr. Burcu Çakmak Arş.Gör.Begüm Kara +1
MAT111 Genel Matematik 19 Kasım 2015 Perşembe 09:00 12A2-12D2 Öğr.Gör. İsa Demirkol Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı +1
KMY103 Genel Kimya 19 Kasım 2015 Perşembe 14:00 12D2-12D4 Öğr.Gör. Duygu Vardağlı Arş.Gör.Begüm Kara +1
BSD105 Dünya Mutfakları 20 Kasım 2015 Cuma 09:00 13D4-13D5 Yrd.Doç.Dr. Burcu Çakmak Yrd.Doç.Dr.Emine Aytiş +1
             
BESLENME VE DİYETETİK 3. YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
BSD201 Beslenme Biyokimyası I 16 Kasım 2015 Pazartesi 11:00 13D3-13D4 Öğr.Gör. Duygu Vardağlı 2 KİŞİ
SBF205 Afet Kültürü 17 Kasım 2015 Salı 15:00 13D3-13D4 Yrd.Doç.Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SBF203 Tıbbi Biyoloji ve Genetik 18 Kasım 2015 Çarşamba 11:00 12A2-12D1 Yrd.Doç.Dr. Bora Bölek Arş.Gör.Erdi Ergene +1
SBF209 Sağlık Mevzuatı 18 Kasım 2015 Çarşamba 14:00 12A1-12D4 Yrd.Doç.Dr. Muhsin Öztürk Arş.Gör.Begüm Kara +1
SBF201 Meslek Etiği 19 Kasım 2015 Perşembe 11:00 12A2-12D2 Öğr.Gör. Perihan Açıkgöz Arş.Gör.Cansu Abacı +1
BSD203 Genel Mikrobiyoloji 20 Kasım 2015 Cuma 11:00 13D3-13D5 Yrd.Doç.Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu 2 KİŞİ
SBF207 İş Sağlığı ve Güvenliği 20 Kasım 2015 Cuma 14:00 12D2-12D3 Yrd.Doç.Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu Yrd.Doç.Dr.Emine Aytiş +1
             
BESLENME VE DİYETETİK 5. YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
BSD305 Toplumda Beslenme Durumunun Sapt. 16 Kasım 2015 Pazartesi 11:00 12D1 Öğr.Gör. Gökçen Garipoğlu Yrd.Doç.Dr.Emine Aytiş
BSD307 Yiyecek İçecek Hizmetleri 16 Kasım 2015 Pazartesi 14:00 14A2-14D1 Yrd.Doç.Dr. Meryem Akhan Arş.Gör.Cansu Abacı +1
BSD301 Anne ve Çocuk Beslenmesi 17 Kasım 2015 Salı 11:00 13D3-13D4 Yrd.Doç.Dr. Mehmet Can Arş.Gör.Cansu Abacı +1
YDL303 Mesleki İngilizce I 17 Kasım 2015 Salı 14:20 13D3-13D5 Yrd.Doç.Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı +1
SPY301 Stratejik Planlama, Proje ve Risk Yönetimi 18 Kasım 2015 Çarşamba 12:00 13D3-13D5 Yrd.Doç.Dr. Esma Görkem Ersoy Yrd.Doç.Dr.Emine Aytiş +1
BSD309 Beslenme ve Egzersiz 18 Kasım 2015 Çarşamba 15:00 13D4-13D5 Yrd.Doç.Dr. Muhsin Öztürk Arş.Gör.Begüm Kara +1
BIO301 Bioistatistik 19 Kasım 2015 Perşembe 14:00 13D4-13D5 Öğr.Gör.İsa Demirkol 2 KİŞİ
BSD303 Hastalıklarda Diyet Tedavisi I 20 Kasım 2015 Cuma 09:00 14A1-14A2 Öğr.Gör. Gökçen Garipoğlu 2 KİŞİ
             
             
ÇOCUK SAĞLIĞI VE GELİŞİMİ 1.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
CGE109 Bebeklik Döneminde Gel. ve Eğt. 16 Kasım 2015 Pazartesi 09:00 12A2-12D2 Öğr.Gör. Mehmet Naci Sevim Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SBF103 Tıbbi Terminoloji 16 Kasım 2015 Pazartesi 14:00 12D4-12D5 Yrd.Doç.Dr. Ömer Önder 2 KİŞİ
FZY103 Fizyoloji 17 Kasım 2015 Salı 09:00 12A2-12D3 Prof.Dr. Sacit Karamürsel Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SEM101 Seminer 17 Kasım 2015 Salı 14:00 12D4-12D5 Yrd.Doç.Dr. Muhsin Öztürk Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SOH111 İletişim Becerileri 18 Kasım 2015 Çarşamba 09:00 12D4-12D5 Yrd.Doç.Dr. Evren Bayramlı Arş.Gör.Erdi Ergene +1
MAT111 Genel Matematik 19 Kasım 2015 Perşembe 09:00 12D4-12D5 Öğr.Gör.İsa Demirkol Arş.Gör.Cansu Abacı +1
FTR105 Normal Motor Gelişim 19 Kasım 2015 Perşembe 14:00 12A2 Yrd.Doç.Dr. Mehmet Can 2 KİŞİ
SOH109 Aile ve Yaşam Dinamiği 20 Kasım 2015 Cuma 09:00 12D1 Öğr.Gör. Mehmet Naci Sevim 2 KİŞİ
CGE111 Çocuk Gelişimi ve Eğitimine Giriş 20 Kasım 2015 Cuma 15:00 13D3-13D4 Öğr.Gör. Mehmet Naci Sevim Arş.Gör.Erdi Ergene
             
             
ÇOCUK SAĞLIĞI VE GELİŞİMİ 3.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
CGE201 Erk.Çoc. Ve Okul Dön. Gel. Ve Eğt. 16 Kasım 2015 Pazartesi 11:00 12D3 Öğr.Gör. Mehmet Naci Sevim Arş.Gör.Cansu Abacı
PSI203 Gelişim Psikolojisi 17 Kasım 2015 Salı 15:00 12D1 Öğr.Gör. Mehmet Naci Sevim Arş.Gör.Erdi Ergene
SBF203 Tıbbi Biyoloji ve Genetik 18 Kasım 2015 Çarşamba 11:00 12D2-12D5 Yrd.Doç.Dr. Bora Bölek Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SBF209 Sağlık Mevzuatı 18 Kasım 2015 Çarşamba 14:00 12D2-12D5 Yrd.Doç.Dr. Muhsin Öztürk Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SBF201 Meslek Etiği 19 Kasım 2015 Perşembe 11:00 12D1 Öğr.Gör. Perihan Açıkgöz Yrd.Doç.Dr.Emine Aytiş +1
CGE205 Nörolojik Gelişim 19 Kasım 2015 Perşembe 15:00 13D3-13D5 Yrd.Doç.Dr. Mehmet Can Arş.Gör.Erdi Ergene +1
CGE203 Oyun ve Oyun Materyalleri 20 Kasım 2015 Cuma 11:00 13D4 Yrd.Doç.Dr. Aylin Sözer Çapan Arş.Gör.Erdi Ergene
SBF207 İş Sağlığı ve Güvenliği 20 Kasım 2015 Cuma 14:00 12A1 Yrd.Doç.Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu Arş.Gör.Erdi Ergene +1
             
ÇOCUK SAĞLIĞI VE GELİŞİMİ 5.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
CGE311 Farklı Gelişim Gösteren Çocukların Eğitimi 16 Kasım 2015 Pazartesi 11:00 12D5 Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel
CGE315 Gelişim İzleme ve Değerlendirme 16 Kasım 2015 Pazartesi 14:00 14D1 Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel
CGE301 Ergenlik Döneminde Gel. Ve Eğt. 17 Kasım 2015 Salı 09:00 14D1 Öğr.Gör. Mehmet Naci Sevim Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı
BSD301 Anne ve Çocuk Beslenmesi 17 Kasım 2015 Salı 11:00 13D5 Yrd.Doç.Dr. Mehmet Can Arş.Gör.Erdi Ergene
CGE303 Gelişimsel Psikopatoloji 18 Kasım 2015 Çarşamba 10:00 12A2 Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel
BIO301 Bioistatistik 19 Kasım 2015 Perşembe 14:00 13D3 Öğr.Gör.İsa Demirkol Arş.Gör.Erdi Ergene
CGE309 Erken Çoc. Eğt. Program Geliştirme 20 Kasım 2015 Cuma 09:00 12D3 Yrd.Doç.Dr. Aylin Sözer Çapan Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı
CGE317 Eğitimde Araç Gereç Geliştirme 20 Kasım 2015 Cuma 14:00 14D1 Yrd.Doç.Dr. Aylin Sözer Çapan 1 KİŞİ
             
             
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 1.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
SBF103 Tıbbi Terminoloji 16 Kasım 2015 Pazartesi 14:00 12A1-12D2 Yrd.Doç.Dr. Ömer Önder Arş.Gör.Begüm Kara +1
FZY103 Fizyoloji 17 Kasım 2015 Salı 09:00 12A1-12D5 Prof.Dr. Sacit Karamürsel Arş.Gör.Erdi Ergene +1
SEM101 Seminer 17 Kasım 2015 Salı 14:00 12A2-12D2 Yrd.Doç.Dr. Muhsin Öztürk Arş.Gör.Erdi Ergene +1
FZK105 Fizik 18 Kasım 2015 Çarşamba 15:00 12A1-12D4 Prof.Dr. Emin Özbaş Arş.Gör.Cansu Abacı +1
ANA101 Anatomi 19 Kasım 2015 Perşembe 09:00 14A1-14A2 Prof.Dr. Turan Peştemalcı Arş.Gör.Erdi Ergene +1
FTR105 Normal Motor Gelişim 19 Kasım 2015 Perşembe 14:00 12A2-12D1 Yrd.Doç.Dr. Mehmet Can 2 KİŞİ
FTR107 Fizyoterapi Ve Reh. Giriş 20 Kasım 2015 Cuma 09:00 12A1-12A2 Yrd.Doç.Dr. Güngör Akyüz 2 KİŞİ
             
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 3.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
FTR207 Elektroterapi 16 Kasım 2015 Pazartesi 10:00 12A1 - 12A2 Yrd.Doç.Dr. Emine Aytiş Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı +1
FTR203 Manipulatif Tedavi I 17 Kasım 2015 Salı 10:00 13D3-13D4 Yrd.Doç.Dr. Emine Aytiş 2 KİŞİ
SBF203 Tıbbi Biyoloji ve Genetik 18 Kasım 2015 Çarşamba 11:00 12A1-12D4 Yrd.Doç.Dr. Bora Bölek Arş.Gör.Begüm Kara +1
FTR205 Klinik Bilimler I 18 Kasım 2015 Çarşamba 14:00 12A2-12D3 Prof.Dr. Özkan Ateş Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı Yrd.Doç.Dr. Emine Aytiş
SBF201 Meslek Etiği 19 Kasım 2015 Perşembe 11:00 12A1-12D4 Öğr.Gör. Perihan Açıkgöz 2 KİŞİ
FTR201 Fizyoterapide Temel Ölçme ve Değ. 20 Kasım 2015 Cuma 11:00 14A1-14A2 Yrd.Doç.Dr. Emine Aytiş 2 KİŞİ
             
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 5.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
FTR301 Nörofizyolojik Yaklaşımlar I 16 Kasım 2015 Pazartesi 09:00 12D1-12D4 Yrd.Doç.Dr. Güngör Akyüz Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı Yrd.Doç.Dr. Emine Aytiş
FTR305 Kineziyoloji Biyomekani I 16 Kasım 2015 Pazartesi 11:00 12A1-12D2 Yrd.Doç.Dr. Ömer Önder Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı +1
FTR313 Sportif Rehabilitasyon 17 Kasım 2015 Salı 11:00 12A2-12D2 Yrd.Doç.Dr. Ömer Önder Arş.Gör.Begüm Kara Yrd.Doç.Dr. Evren Bayramlı
YDL303 Mesleki İngilizce I 17 Kasım 2015 Salı 14:20 14A1-14A2 Yrd.Doç.Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu 2 KİŞİ
FTR303 Ortopedik Rehabilitasyon 18 Kasım 2015 Çarşamba 15:00 14A1-14D1 Prof.Dr. Turgut Göksoy Arş.Gör.Erdi Ergene +1
SBF301 İlk Yardım ve Acil Bakım 19 Kasım 2015 Perşembe 15:00 14A1-14A2 Öğr.Gör. Büşra Hancı Arş.Gör.Begüm Kara +1
FTR307 Nörolojik Rehabilitasyon 20 Kasım 2015 Cuma 12:00 14A1-14A2 Yrd.Doç.Dr. Güngör Akyüz 2 KİŞİ
  Sosyoloji 20 Kasım 2015 Cuma 14:00 14A1-14A2 Yrd.Doç.Dr. Esra Albayrakoğlu Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı +1
             
SOSYAL HİZMET 1.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
SOH117 Türkiye'de Sosyal Politika 16 Kasım 2015 Pazartesi 09:00 13D3-13D5 Yrd.Doç.Dr. Abdülkadir Sezgin 2 KİŞİ
SYB103 Siyaset Bilimine Giriş 16 Kasım 2015 Pazartesi 14:00 12A2-12D3 Yrd.Doç.Dr. Abdülkadir Sezgin Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı Yrd.Doç.Dr. Emine Aytiş
SOH115 İktisat Bilimine Giriş 17 Kasım 2015 Salı 09:00 13D3-13D4 Öğr.Gör. Çağatay Konbul 2 KİŞİ
SEM101 Seminer 17 Kasım 2015 Salı 14:00 13D3-13D4 Yrd.Doç.Dr. Muhsin Öztürk Yrd.Doç.Dr. Emine Aytiş +1
SOH11 İletişim Becerileri 18 Kasım 2015 Çarşamba 09:00 12D2-12D3 Yrd.Doç.Dr. Evren Bayramlı Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SOH113 Sosyal Hizmete Giriş 19 Kasım 2015 Perşembe 14:00 12D3-12D5 Yrd.Doç.Dr. Evren Bayramlı Arş.Gör.Cansu Abacı +1
SOH109 Aile ve Yaşam Dinamiği 20 Kasım 2015 Cuma 09:00 12D4-12D5 Öğr.Gör. Mehmet Naci Sevim Arş.Gör.Erdi Ergene +1
SOH119 Yoksulluk ve Sosyal Yardım 20 Kasım 2015 Cuma 11:00 12D2-12D3 Yrd.Doç.Dr. Evren Bayramlı 2 KİŞİ
             
SOSYAL HİZMET 3.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
SOH201 Sosyal Çalışma Mevzuatı 16 Kasım 2015 Pazartesi 11:00 12A2 Yrd.Doç.Dr. Abdülkadir Sezgin 1 KİŞİ
SOH209 Kent Sosyolojisi 17 Kasım 2015 Salı 15:00 12A1 Yrd.Doç.Dr. Handan Belivermiş Arş.Gör.Begüm Kara
SOH203 İnsan Hakları 18 Kasım 2015 Çarşamba 11:00 13D3-13D5 Öğr.Gör. Ayşegül İkizler Yrd.Doç.Dr.Evren Bayramlı +1
SBF211 Halkla İlişkiler 18 Kasım 2015 Çarşamba 14:00 12D1 Yrd.Doç.Dr. Tuba Karahisar Arş.Gör.Erdi Ergene
SBF201 Meslek Etiği 19 Kasım 2015 Perşembe 11:00 12D3 Öğr.Gör. Perihan Açıkgöz 2 KİŞİ
SOH211 Göçmen Sorunu ve Topl. Çalışma 20 Kasım 2015 Cuma 14:00 12D1 Öğr.Gör. Odise Vuçinas Arş.Gör.Begüm Kara +1
             
SOSYAL HİZMET 5.YARIYIL
DERS KODU DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV SALONU DERSİN SORUMLUSU GÖZETMEN
SOH307 İstatistik 16 Kasım 2015 Pazartesi 11:30 12D4 Öğr.Gör. İsa Demirkol 1 KİŞİ
SOH309 Sosyal Hizmette Görüşme İlke ve Tekn. 17 Kasım 2015 Salı 11:00 12D4 Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel
YDL303 Mesleki İngilizce I 17 Kasım 2015 Salı 14:20 14D1 Yrd.Doç.Dr. Bilge Kaan Tekelioğlu 1 KİŞİ
SOH315 Çocuk ve Sosyal Hizmet 18 Kasım 2015 Çarşamba 11:00 12D3 Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel Yrd.Doç.Dr. Didem Yücel
SOH311 Gençlik ve Sosyal Hizmet 19 Kasım 2015 Perşembe 11:30 12D5 Yrd.Doç.Dr. Evren Bayramlı Arş.Gör.Erdi Ergene
SOH305 İnsan Davranışı ve Sosyal Çevre I 19 Kasım 2015 Perşembe 15:00 12D4 Yrd.Doç.Dr. Evren Bayramlı Arş.Gör.Cansu Abacı
SOH301 Sosyal Hizmet Kuramı II 20 Kasım 2015 Cuma 09:00 12D2 Öğr.Gör. Odise Vuçinas Arş.Gör.Begüm Kara
SOH303 Sosyal Politika 20 Kasım 2015 Cuma 11:00 12D4 Öğr.Gör. Odise Vuçinas Arş.Gör.Begüm Kara