DUYURULAR

1
WEXT Eğitimi

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde Online Eğitim Platformları hakkında bilgi edinebilmeniz için Siz değerleri Öğrencilerimizi 25 Aralık 2019 Çarşamba günü Saat 15.

2
İLK YARDIM EĞİTİMİ

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Bünyesinde İLK YARDIM EĞİTİMİ Kayıtları Başladı.

3
Proje Bazlı Destek ve Teşviklerle Girişimcilik Eğitimi

Teknoloji Transfer Ofisi ile Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi İş Birliğiyle  Proje Bazlı Destek ve Teşviklerle Girişimcilik Eğitimi verilecektir.

4
Bilişim Teknolojileri Sertifika Programı

İESU Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Bünyesi de Bilişim Teknolojileri Eğitimi Sertifika Programları Başlıyor.

5
İngilizce Eğitimi Sertifika Programları

İESU Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Bünyesinde İstanbul Esenyurt Üniversitesinin güçlü akademik kadrosunun katkısıyla 90 Saatte İngilizce Eğitimi Programları başlıyor.

6
İESU SEM ile ESİDER Eğitim Programları Listesi

Esenyurt Üniversitesi SEM ile ESİDER Tarafından Üyelere Sunulan Eğitim Programları Listesi ekte yer almaktadır.

7
Koçluk Eğitimi Sertifika Programı Başlıyor...

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İK ÜSSÜ Ortaklığında toplamda 40 Saat Sürecek bir Koçluk Eğitimi Programı açılıyor.

ETKİNLİKLER

1
Psikolog Olmak...

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İESU öğrencilerimize farklı bir bakış açısı kazandırmak adına Uzman Psikolog Yaren KARACA ile keyifli bir saat geçirmeleri için konferans salonunda bir etkinlik düzenledik.

2
Sem ve Esider Buluşması

  Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Esenyurt Sanayici ve İş Adamları derneği üyeleri arasında Avcılarda Doble Tree Hilton otelinde çok güzel bir etkinlik gerçekleştirildi.

3
Halkla İlişkiler ve İletişim

İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan protokol gereğince planlan “Halkla İlişkiler ve İletişim” konulu Eğitimi/Sertifika programı İESU Esenyurt Merkez Kampüsünde  2-3-4-9 ve 10 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleşmektedir.