DUYURULAR

1
İLK YARDIM EĞİTİMİ

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Bünyesinde İLK YARDIM EĞİTİMİ Kayıtları Başladı.

2
Proje Bazlı Destek ve Teşviklerle Girişimcilik Eğitimi

Teknoloji Transfer Ofisi ile Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi İş Birliğiyle  Proje Bazlı Destek ve Teşviklerle Girişimcilik Eğitimi verilecektir.

3
Bilişim Teknolojileri Sertifika Programı

İESU Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Bünyesi de Bilişim Teknolojileri Eğitimi Sertifika Programları Başlıyor.

4
İngilizce Eğitimi Sertifika Programları

İESU Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Bünyesinde İstanbul Esenyurt Üniversitesinin güçlü akademik kadrosunun katkısıyla 90 Saatte İngilizce Eğitimi Programları başlıyor.

5
İESU SEM ile ESİDER Eğitim Programları Listesi

Esenyurt Üniversitesi SEM ile ESİDER Tarafından Üyelere Sunulan Eğitim Programları Listesi ekte yer almaktadır.

6
Koçluk Eğitimi Sertifika Programı Başlıyor...

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İK ÜSSÜ Ortaklığında toplamda 40 Saat Sürecek bir Koçluk Eğitimi Programı açılıyor.

ETKİNLİKLER

1
Sem ve Esider Buluşması

  Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Esenyurt Sanayici ve İş Adamları derneği üyeleri arasında Avcılarda Doble Tree Hilton otelinde çok güzel bir etkinlik gerçekleştirildi.

2
Halkla İlişkiler ve İletişim

İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan protokol gereğince planlan “Halkla İlişkiler ve İletişim” konulu Eğitimi/Sertifika programı İESU Esenyurt Merkez Kampüsünde  2-3-4-9 ve 10 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleşmektedir.